8. Piwkowski-Familientreffen vom 26. -28.06.2015 in Wroclaw

organisiert von Elbsieta und Marek Piwkowski aus Wroclaw

Kochani Piwkowscy et consortes!

 

Zgodnie z obietnicą daną na ostatnim naszym spotkaniu u Staszka w Giżycku, zapraszam wszystkich Piwkowskich i tych, którzy Piwkowskimi się czują, na VIII Międzynarodowy Zjazd Rodzin Piwkowskich do Wrocławia.

Termin zjazdu to weekend 26, 27 i 28 czerwca 2015r. a miejscem zakwaterowania większości uczestników będzie - według wstępnych założeń - hotel JASEK, położony na obrzeżach Wrocławia, kilkaset metrów od obwodnicy tak więc dojazd do niego nie powinien być trudny. Adres hotelu: Hotel JASEK *** ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław,( www.hoteljasek.com.pl).Zapewniam wszystkich, że są to mocne trzy gwiazdki.

JASEK to hotel z dobrą kuchnią, specjalizujący się w organizowaniu uroczystości rodzinnych, biznesowych i okolicznościowych. Minusem jest niespecjalnie atrakcyjne otoczenie ale przecież i tak większość czasu spędzimy wewnątrz hotelu albo na wrocławskiej Starówce. Doba hotelowa rozpoczyna się o 14-tej a kończy w południe. Parking dla gości wliczony w cenę, w pokojach bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Podaję ceny pokoi (ze śniadaniem) za jedną dobę w wersji zwykłej i deluxe (wersja deluxe - w cenie czajnik, kawa, herbata, wstawka z napojami zimnymi)

Pokój jednoosobowy - 180 zł

Pokój 2- osobowy - 180 zł/ 220 zł

Pokój 3-osobowy - 220zł/260zł

Pokój 4-osobowy - 260zł/300zł

Apartament: 350zł

Przewidywany koszt posiłków wspólnych:

kolacja powitalna 26.06.2015 - 35zł/osoba; obiad 27.06.2015r. - 45 zł/osoba, uroczysta kolacja 27.06.2015r. 80 zł/osoba. Obiad 28.06.2015r. na indywidualne zamówienie z karty menu. Ceny posiłków nie uwzględniają alkoholu.

Do kosztów pobytu dodać trzeba koszty organizacyjne, np. opłacenie przewodnika po Wrocławiu, transport do centrum i z powrotem, pamiątkowy plakat Zjazdu, imienne plakietki dla uczestników, niezbędne wydatki kancelaryjne itp. Szacuję je wstępnie na 50 zł od osoby. Wiele będzie zależało od tego, ilu zgłosi się uczestników.

Myślę też, że wszyscy zgodzą się z propozycją zaproszenia Wilmy i Gerda Piwkowskich z Langenfeld jako naszych Gości Honorowych; bez Nich prawdopodobnie do tej pory Piwkowscy pozostawaliby w rozsypce!

Wstępnie zarezerwowałem noclegi dla 50 osób ale w przypadku nawet znacznie większej liczby chętnych nie powinno być problemu.

I jeszcze jedno: hotel JASEK dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi, tak, że nie będziemy mieli kłopotu z odpowiednim miejscem na obrady. Szczegółowy program zjazdu podam w komunikacie nr 2, prawdopodobnie około połowy maja.

Bardzo proszę o dokonanie zgłoszenia udziału w Zjeździe pocztą elektroniczną lub tradycyjną na adres: Elżbieta i Marek Piwkowscy , Drogoszowice 106, 56-416 Twardogóra, z podaniem liczby osób, ich imion, nazwisk a w przypadku dzieci - również ich wieku oraz typu pokoju - nie później jak do 10 kwietnia 2015r.

Ten termin jest podyktowany koniecznością określenia wiążącej rezerwacji i opłacenia pobytu.

Proszę również o wyliczenie w oparciu o podane wyżej koszty, kwoty do wpłaty - również w terminie do 10 kwietnia 2015r. - na założone przez nas na cele Zjazdu konto w PKO BP nr 59 1020 5297 0000 1102 0185 5147; w tytule wpłaty należy wpisać VIII Zjazd Rodzin Piwkowskich . Ważne jest zachowanie tożsamości osób dokonujących zgłoszenia i wpłaty.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń będzie decydowała ich kolejność. Również osoby mieszkające blisko Wrocławia i nie zamierzające korzystać z noclegu proszę o zgłoszenie udziału w Zjeździe, z zaznaczeniem, w jakich jego częściach zamierzają uczestniczyć i stosownymi wpłatami.

Moje namiary: mail mpiwkowski@poczta.onet.pl, telefon 0048 609 512 446.

Osoby chętne do wystąpienia w trakcie obrad proszę o podanie szacunkowego czasu wystąpienia i ogólnie jego tematu (np. wspomnienie o bliskich, poszukiwania w archiwach, strona internetowa itp.). Po zebraniu danych dotyczących czasu i tematyki wystąpień przygotujemy i roześlemy do uczestników szczegółowy program Zjazdu.

Ze względu na miejsce spotkania, w programie z pewnością uwzględnimy zwiedzenie Panoramy Racławickiej oraz pięknej wrocławskiej Starówki.

Chętni mogą zobaczyć ZOO z nowym afrykarium (podobno jedynym w Europie) i inne atrakcje ale obawiam się, że na to nie wystarczy czasu. A trzeba jeszcze zostawić czas wolny na zakupy…

Kochani, takie mamy czasy że króluje internet i dlatego zaproszenie na Zjazd zamierzam rozesłać drogą elektroniczną a pocztą (lub telefonicznie) tylko do tych, którzy nie są dla mnie tą drogą dostępni. Liczę oczywiście na „pocztę pantoflową”; byłoby miło, gdybyśmy poznali nowych Piwkowskich!

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Ela i Marek Piwkowscy

 

Inhaltspezifische Aktionen